Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • dzierzkow
  • borow

Razem można więcej!

W ostatnim czasie członkowie Stowarzyszenia „Aktywni Borów – Dzierzków” przeprowadzili szereg prac przy świetlicy wiejskiej w Borowie. Przypomnijmy, że w 2014 roku Stowarzyszenie otrzymało dotację z Unii Europejskiej na zakup altan przy świetlicach wiejskich. W tym roku altana zyskała nowe płotki, które będą chronić przed wiatrem, a także 3 ławo – stoły. Dodatkowo powstało wyłożone z kamieni palenisko na ognisko.

- Członkowie Stowarzyszenia swoją pracą już nie raz udowodnili, że aktywnie działają na rzecz mieszkańców. Pracujemy nad kilkoma ważnymi sprawami, o czym będę niebawem informował. Chciałbym także podkreślić, że środki jakie otrzymaliśmy z Funduszu Regionu Wałbrzyskiego trafią także do Dzierzkowa, jednak musimy się zastanowić jak je najlepiej wykorzystać. Zachęcam innych mieszkańców do przyłączenia się do nas, bo RAZEM MOŻNA WIĘCEJ - podsumował Krystian Ulbin, prezes stowarzyszenia.

Zakup ławo - stołów możliwy był dzięki pozyskanym środkom z Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. Zaś zakup płotków został sfinansowany z dochodu jaki przyniosła impreza walentynkowa w 2015 roku organizowana przez radną Agatę Ślęzak oraz mieszkanki Borowa. Należy również podkreślić wkład finansowy Stowarzyszenia w to przedsięwzięcie. Wszystkie prace zarówno pan Sławomir Walczak oraz członkowie Stowarzyszenia wykonali społecznie na rzecz mieszkańców.

Partnerzy

  • beko